Najbardziej oczekiwane kino grozy w tym roku premierowo w kinach IMAX!

Crimson Peak: Wzgórze krwi to długo oczekiwana premiera mistrza gatunku Guillermo Del Toro w kinach IMAX. Już 23 października miłośnicy reżysera i przepięknych, choć często przerażających produkcji znów będą mogli zagłębić się w jego umysł. Genialna obsada, oryginalna historia i fantastyczna scenografia ? to tylko kilka zalet wielkiej premiery grozy w IMAX!

23 października na olbrzymich ekranach IMAX zostanie premierowo pokazany jeden z najbardziej efektownych filmów grozy wyświetlany w tej technologii. Znane z nietuzinkowej fabuły, przepięknych zdjęć i bajecznej wręcz scenografii filmy Del Toro są idealnym połączeniem maksymalnych kinowych wrażeń i supernowoczesnej technologii kin IMAX. Ostatnim razem twórca zachwycał kinomanów zapierającą dech w piersiach ekranizacją przygód komiksowego demona: Hellboya. Guillermo Del Toro ukończył szkołę efektów specjalnych, a z zamiłowania jest religioznawcą, miłośnikiem potworów, legend i wszelkiej symboliki ? szczególnie hiszpańskiej.

W każdej z jego historii możemy spotkać podobne do siebie wątki, czy nawet stwory. Wiele z upiorów pojawiających się w jego filmach można zobaczyć na targu Trolli w Hellboy: Złota Armia. Crimson Peak: Wzgórze krwi to najbardziej oczekiwany film Del Toro od czasów Labiryntu Fauna, który wprowadził kino fantastyczne na zupełnie nowy poziom. W technologii IMAX widzowie będą mogli zachwycać się pięknymi kostiumami, precyzyjnie zaprojektowaną architekturą i detalami scenografii, które na nieskazitelnie czystym obrazie będą niezwykle realistyczne. Technologia IMAX spotęguje również to co w tej historii jest najważniejsze, czyli poczucie grozy i wszechogarniającego niepokoju. W filmie zobaczymy ?stały skład? meksykańskiego reżysera. Na ekranie pojawi się m.in. Mia Wasikowska (Sobowtór), Charlie Hunnam (Pacific Rim), Tom Hiddleston (Avengers: Czas Ultrona) i Jessica Chastain (Interstellar). Największy hit kinowy mistrza gatunku wkroczy do kin IMAX już 23 października. Daj się przestraszyć i zajrzyj w głąb najpiękniejszego filmowego umysłu wszechczasów!

Nie schodź na najniższy poziom? Tak brzmią słowa właściciela pięknej, starej brytyjskiej willi. Jednak ciekawość głównej bohaterki nie pozwala jej bezczynnie siedzieć w pokoju i z chęcią sprawdza część starego domu swojego gospodarza. To co znajdzie na dole, nie tylko wpłynie na jej pobyt w tym zapomnianym miejscu, ale także odbije się na strukturze całego miasteczka.

Film Crimson Peak: Wzgórze krwi premierowo od 23 października we wszystkich kinach IMAX w wersji 2D. Projekcje filmu również na ekranach wszystkich kin Cinema City w całej Polsce także od 23 października w wersji 2D.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz