Najbardziej grzeszne 3D w historii! Zwiastun red-band filmu ?Sin City: Damulka warta grzechu?

Po blisko dekadzie oczekiwania Robert Rodriguez powraca do Miasta Grzechu, wynosząc graficzne perełki Franka Millera w zupełnie nowy wymiar. I to dosłownie. ?Sin City: Damulka warta grzechu? w wersji 3D to prawdziwa orgia dla zmysłów. Od apetycznych krągłości Evy Green, przez striptiz Jessicy Alby, po krwawy taniec mieczy zabójczej Miho (Jamie Chung) ? wszystko to razem składa się na najbardziej grzeszny trójwymiar w dziejach kina!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=PVGghURDqX0[/youtube]

Reżyserzy, Frank Miller i najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino ? wizjonerski twórca Robert Rodriguez, spotkali się ponownie, by przenieść na duży ekran kolejny komiks z serii ?Sin City? ? ?Sin City: Damulka warta grzechu?, tym razem w pełnym 3D. ?Robert chciał tym razem pójść dalej? ? mówi Crys Forsyth-Smith odpowiedzialny za efekty specjalne. ? ?A 3D sprawia, że widzowie jeszcze skuteczniej zanurzają się w świat Sin City.?

Twórca ?Damulki? był przekonany, że zdjęcia do filmu od początku muszą być kręcone w tej technice. Nie chciał, żeby trójwymiar był dodany na etapie postprodukcji. Z poprzednich filmów wyniósł sporą wiedzę o tej technologii i jej zastosowaniu. Uznał, że to właściwy kierunek, dzięki któremu uniwersum Sin City zyska nową, efektowną jakość. ?Zawsze twierdziłem, że żaden świat nie nadaje się lepiej do przeniesienia w przestrzeń trójwymiarową, niż ?Sin City? z komiksów Millera? ? mówi Rodriguez. ? ?Dzięki 3D widz może poczuć, że naprawdę jest w samym środku tej komiksowej, czarno-białej rzeczywistości.?

?Robert długo uczył się tej technologii, a Frank był zachwycony pomysłem, żeby wymyślony przez niego świat pokazać tym razem w trójwymiarze? ? mówi Rosario Dawson, grająca w filmie Gail ? przywódczynię gangu prostytutek. ? ?Wyobrażam sobie, jaki może być końcowy efekt, gdy film wyjdzie poza ekran ? każde uderzenie, wystrzały z broni, tryskająca krew i cała siła bohaterów wyskoczą na ciebie z pełną mocą!?

?Wraz z 3D ?Sin City? wchodzi w nowy wymiar. Technologia, nowe sztuczki Roberta. Na pewno czeka was miłe zaskoczenie? ? mówi Eva Green, tytułowa ?Damulka warta grzechu?. A tak o jakości 3D w filmie dopowiada Josh Brolin. ?Oczy Evy zbiły mnie z tropu, już podczas naszego pierwszego spotkania. Patrzy na ciebie i zastanawiasz się, co się tak właściwie dzieje. A potem widzisz ją na ekranie. Wrażenie potęgują ujęcia Roberta, efekty 3D. Widzisz czerń i biel, mocny kontrast. Włosy Evy są tak bardzo ciemne, jednolicie czarne, a jej oczy niesamowicie uwydatnione. Coś pięknego!? ? zachwyca się hollywoodzki twardziel.

Jakość trójwymiaru chwalą również amerykańskie recenzje filmu. ?Technologia zawsze była mocną stroną ?Sin City?, a efekty 3D wynoszą ?Damulkę? ponad jakość pierwowzoru. Jeśli kręcą was piękne kobiety w odważnych scenach, nastawcie się na niezapomniane przeżycia? ? reklamuje dzieło duetu Miller & Rodriguez renomowany serwis Joblo.com. ?Wizualny przepych filmu? (Killer Movie Reviews) powoduje, że ?oczy same wychodzą z orbit? ? zapewnia Contacmusic.com, a Screenart dodaje, że ?spektakularne 3D sprawia, że nie ma nic przyjemniejszego dla widza, niż ponowny spacer po Mieście Grzechu?. ?To ciągle ten sam unikatowy styl, lecz teraz każda z klatek filmu przynosi nową eksplozję doznań? ? pisze The Guardian. Zatem ?w kinach koniecznie szukajcie seansów w 3D!? rekomenduje Movieweb.com.

SIN CITY: DAMULKA WARTA GRZECHU w kinach od 5 września 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz