Do nagrody trzeba dwojga! Cinema City na Walentynki

Jaki jest przepis na wyjątkowe Walentynki? Niezwykle prosty! By pokazać swoje niesłabnące uczucie do ukochanej lub ukochanego, warto zaplanować ten dzień wspólnie i pamiętać o płynących prosto z serca życzeniach! Specjalnie z okazji Walentynek Cinema City przygotowało konkurs, który dodatkowo zapewni zakochanym dobrą zabawę i? nagrody!

Od dziś każdy kto pragnie pokazać swoje uczucia, może skorzystać ze strony www.walentynki.cinema-city.pl. Wystarczy wysłać za jej pomocą walentynkowe życzenia, które łapią za serce i przekonać w nich swoją drugą połowę do tego, by wybrała się na wspólny wypad kina! W zabawie Do nagrody trzeba dwojga na laureatów czekają zniżki, bilety oraz zegarki dla par od Cinema City!

Zasady są proste ? wysyłasz życzenia za pomocą aplikacji, a Twoja druga połówka otrzymuje je e-mailem. Jeśli przyjmie Twoją kartkę, dostaniecie wspólną nagrodę ? 15% zniżki na Zestaw Duet z popcornem do wykorzystania w barze Cinema City! Dodatkowo wszystkie życzenia wezmą udział w internetowym głosowaniu, w którym do wygrania jest aż 100 nagród od Cinema City ? podwójne wejściówki do kina i zestawy zegarków.

Ale pamiętajcie, że do nagrody trzeba dwojga! Aby odebrać te walentynkowe niespodzianki, w kinie będziecie musieli pojawić się oboje. Każde z Was otrzyma dokładnie połowę unikalnego kodu, który dopiero pokazany razem będzie Was upoważniał do otrzymania nagród i zniżek!

Premiery idealne dla par

W kinach Cinema City już od 13 lutego wszyscy zakochani będą mieli do wyboru kilka ciekawych premier filmowych. Wszystkie panie ucieszy spotkanie w 4 oczy z hipnotyzującym Christianem Greyem czyli premiera ekranizacji słynnej powieści erotycznej 50 Twarzy Greya. Swoją osobą zaszczyci kina także inna gwiazda: Colin Firth, ale w niespotykanym, bo komiksowym wydaniu w filmie Kingsman: Tajne Służby. Dla widzów, którzy szukają w Walentynki brytyjskiego humoru zapraszamy na przygody najsłynniejszej owcy na świecie, czyli Baranka Shauna.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz