Nagi instynkt Sharon Stone w komedii ?Casanova po przejściach?

 

Hollywoodzka ikona Sharon Stone powraca na duże ekrany. W komedii ?Casanova po przejściach? zdobywczyni Złotego Globu odda się miłosnemu trójkątowi z Johnem Turturro i latynoską pięknością Sofią Vergarą. Film z udziałem gwiazd, wspieranych przez niezawodnego Woody?ego Allena, przebojem zdobył serca widzów w USA. W polskich kinach ?Casanovę? będzie można oglądać od 9 maja.

 

?Moja bohaterka nie ma problemu z seksualnością, ale nie rozumie, co to miłość. Nie wie, na czym ona polega. Jest jak kwiat, który nigdy nie zakwitł? ? mówi Stone.

?Sharon świetnie pasowała do tej roli? ? stwierdza partnerujący aktorce John Turturro. ?Jest wysportowana, pięknie wygląda i bez trudu można sobie wyobrazić, że postać, którą gra, mogłaby mieszkać na Park Avenue. Na planie była między nami dobra chemia. Sharon odznacza się swoistą brawurą, która skłania ją do podejmowania ryzyka. Popychała nas do stawiania czoła kolejny wyzwaniom? ? dodaje Torturro, a swoje trzy grosze dorzuca Sofia Vergara. ?To ikona. Jeśli zastanawiasz się nad najpiękniejszymi kobietami świata, to Sharon zawsze znajdzie się w ich gronie.? ? komplementuje koleżankę z planu kolumbijska gwiazda ?Współczesnej rodziny?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=eSlLQ8-T5io[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ti2yfhAo-SM[/youtube]

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz