Nadchodzi nowy Liam Hemsworth – Theo James

29 latek Theo James zapowiada się na nowego Liama Hemswortha. James niebawem pojawi się na wielkim ekranie jako wytatuowany i tajemniczy Cztery w adaptacji bestsellerowej powieści Veronici Roth ?Niezgodna?. Partnerująca mu Shailene Woodley już przyznała, że do przyjęcia roli namówiła ją Jennifer Lawrence. Może Theo tym bliżej do Liama?

James urodził się w Oxfordzie, ma greckie i szkockie korzenie. Poza filmem angażuje go muzyka ? był wokalistą i gitarzystą londyńskiego bandu Shere Khan. Często powtarza, że zdaje sobie sprawę, że dostaje role dzięki temu, jak wygląda ale ma nadzieję, że je zatrzyma dzięki temu, jak gra. W wywiadzie dla jednego z amerykańskich magazynów mówi: Uważam, że aktorstwo to trudne wyzwanie ale i wielka przyjemność. To, co mnie przeraża, to fakt, że trzeba być na tylu imprezach, eventach, być czarującym, kreować się na indywiduum. Z natury nie jestem wielkim ekstrawertykiem, więc wywiady i cały blichtr związany z aktorstwem jak na razie bywają dla mnie wyzwaniem.

W ?Niezgodnej? Theo James zagra Cztery ? silnego, twardego psychicznie i emocjonalnie wycofanego lidera frakcji, do której trafia Tris. Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Jako trener i instruktor staje się jednak dla Tris jej mentorem.

Film na ekranach naszych kin już 4 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz