Na wariackich papierach…

W ?Na wariackich papierach? błyszczeć zaczęły gwiazdy Cybill Shepherd i Bruce?a Willisa. Willis stał się niekwestionowaną gwiazdą kina akcji. Shepherd poszła w stronę kina komediowo-zaangażowanego z Peterem Bogdanovichem przy boku. To właśnie zresztą u legendarnego hollywoodzkiego reżysera Cybill Shepherd debiutowała na wielkim ekranie w 1971 roku ? w ?Ostatnim seansie filmowym?. W czerwcu pojawi się w jego ?Dziewczynie wartej grzechu?. Będzie to szósty tytuł, przy którym współpracują.

Była Miss Nastolatek Memphis została zauważona przez Bogdanovicha dzięki okładce pisma o modzie. ?Zauważyłem ją na okładce. Miała na sobie koszulkę z mnóstwem napisów kocham cię, ale wyraz jej twarzy wcale tego nie wyrażał. Koniecznie chciałem się z nią spotkać, chociaż wiedziałem, że odrzuciła wiele propozycji filmowych. Miała do tego prawo ? była wtedy jedną z najpopularniejszych modelek. Chciałem ją zaangażować do filmu jeszcze bardziej, kiedy zobaczyłem, że do rozmowy siada na podłodze i bawi się kwiatem. Pomyślałem tak samo jak kwiatem będzie bawiła się mężczyznami w moim filmie?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=I29sLDg7bpA[/youtube]

W wieku 65 lat, wciąż w świetnej formie, Shepherd wraca na wielki ekran i do Bogdanovicha. Tym razem wcieli się w rolę matki głównej bohaterki ? Izzy, call girl z aktorskimi aspiracjami. I ona nie szczędzi reżyserowi komplementów: ?Nie ma więcej takich filmowców jak Bogdanovich. Nie ma. Jasne, są Spielberg i Scorsese, ale to nie to samo?.

?Dziewczyna warta grzechu? w kinach od 19 czerwca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz