„Na skraju jutra” w sieci kin Helios!

Już w piątek na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios odbędą się premierowe pokazy najnowszego filmu akcji ?Na skraju jutra? w reżyserii Douga Limana. Przy tej okazji Helios przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich widzów ? super konkurs z wieloma wyjątkowymi gadżetami kolekcjonerskimi.

Fabuła filmu opowiada niezwykłą historię żołnierza walczącego przeciwko kosmitom. Zauważa on, że jest zamknięty w pętli czasu, co pozwala mu stale doskonalić swoje umiejętności wojenne? W rolach głównych zobaczymy w brawurowych kreacjach Toma Cruise'a oraz Emily Blunt.

W pierwszych dniach premiery filmu w konkursie sieci kin Helios będzie można wygrać kolekcjonerskie koszulki (męskie oraz damskie), filmowe czapeczki i stylizowane wojskowe kubki. Ponadto do wygrania będą podwójne zaproszenia na premierowe pokazy filmu ?Na skraju jutra?! Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można na stronie: www.helios.pl/na_skraju_jutra.

Zakup oraz rezerwacja biletów na seanse ?Na skraju jutra? w sieci kin Helios dostępne są na stronie www.helios.pl. Zapraszamy do kin na pierwsze pokazy filmu oraz do udziału w konkursach promujących premiery filmowe organizowanych przez ogólnopolską sieć kin Helios.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz