„Na co ja się porwałam!?” – Keira Knightley bała się śpiewać z liderem Maroon 5. Nowe zdjęcia z filmu ?Zacznijmy od nowa?

 

Nie straszne jej były umarlaki, morskie stwory i ?Piraci z Karaibów?. W prawdziwe przerażenie wpędził ją dopiero? wokalny duet z Adamem Levine?em. ?Pomyślałam sobie ? Boże drogi, co ja tu do cholery robię? ? wspomina Keira Knightley, która z liderem Maroon 5 spotkała się na planie filmu ?Zacznijmy od nowa?. Nowy obraz twórcy przebojowego ?Once? po serii festiwalowych sukcesów zmierza na polskie ekrany. W oczekiwaniu na krajową premierę (4 lipca) prezentujemy kolejne niepublikowane zdjęcia z tej podnoszącej na duchu i tętniącej muzyką produkcji.

 

 ?Nie było problemem zgodzić się na udział w filmie, bo z miejsca pokochałam tę historię? ? mówi Knightley. ?Dopiero po czasie dotarło do mnie, na co się porwałam. W ?Zacznijmy od nowa? miałam nie tylko grać, ale i śpiewać. I to w towarzystwie ludzi, którzy głosem zarabiają na życie. Na ile się dało, odsuwałam strach od siebie, jednak po wejściu do studia wszystkie obawy wróciły z podwójną mocą. O kur.., przecież ja nie mam pojęcia, jak to robić!? ? wspomina aktorka.

?Keira niepotrzebnie się denerwowała? ? uspokaja Adam Levine. ?Jest bardzo utalentowana. Gdyby zdecydowała się wystąpić w ?The Voice?, koniecznie chciałbym mieć ją w swojej drużynie? ? deklaruje wokalista, na co dzień zasiadający w jury amerykańskiego talent show. Co więcej, pierwsze reakcje publiczności potwierdzają słowa muzyka. Film oczarował już widzów festiwalu w Toronto i był głośno oklaskiwany na MFF Tribeca. ?Między Knightley i Levine?em na ekranie jest prawdziwa chemia. Są miłosne serenady i pełne pasji pocałunki? ? czytamy w artykule The Guardian Liberty Voice.

Ona ? Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) ? wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością? Rozstał się z żoną (Keener), jego więź z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie ich dwojga?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=-BYxXNSblx8[/youtube]

?Ten film zdecydowanie poprawia samopoczucie!? The Wrap

?Cudowna historia. Urocza, zabawna i z sercem.? movies.com

?Czysta przyjemność. Fantastyczne, ciepłe kreacje Keiry Knightley i Marka Ruffalo.? Screen International

?Absolutnie czarujący? Heat

?Uśmiech na twarzy gwarantowany!? Joblo

?Idealny film na wakacje ? zobaczcie koniecznie!? Stylist

ZACZNIJMY OD NOWA w kinach od 4 lipca 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz