Multimedialne spotkanie z okazji premiery książki „Beata Pawlikowska. Blondynka nad Gangesem”

Beata Pawlikowska, Iga Rembiszewska - dyrektor Edipresse Książki oraz Kino Atlantic zapraszają na multimedialne spotkanie z okazji premiery książki "Blondynka nad Gangesem"..

Spotkanie odbędzie się 17 października (sobota) o godz. 14.30.

Wstęp wolny!

O książce: W książce "Blondynka nad Gangesem" Beata Pawlikowska przekonuje, że Indie są trudne do zrozumienia i opisania, przez co są wyjątkowe. To świetna szkoła nie tylko podróżowania, ale i życia, która uczy nowego sposobu myślenia, tolerancji i szacunku do tego, co nieznane. Podróżniczka wspomina, że Indie to kraj pełen kontrastów. Według niej niektóre miejsca były tak piękne, że człowiek miał ochotę paść na kolana i dziękować Bogu za to, że jest. Inne natomiast skromne i ubogie, ale pełne tajemniczej i duchowej siły. Jeszcze inne kolorowe, egzotyczne i porywające.

Indie są takie, jakie są. Ze wszystkim, co w nich jest. Z kupami na chodniku, bezdomnymi dziećmi, kastą niedotykalnych, gwiazdami filmowymi z Bollywood, złoconym jedwabiem i pałacami maharadżów. Z zatłoczonymi pociągami, jadowitymi kobrami, fakirami, świętem holi, boginią Kali, składaniem ofiar i kąpielą w Gangesie.

O autorce: Beata Pawlikowska ? pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Łowca prawdy, przygód i fotografii. Podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Autorka reportaży, felietonów oraz kilkudziesięciu książek podróżniczych i poradników, które ilustruje własnymi zdjęciami i rysunkami. Prowadzi audycję "Świat według Blondynki" na antenie Radia Zet. Od lat doradza swoim fanom, jak aktywnie i zdrowo żyć, być odważnym i myśleć pozytywnie.

Przed konferencją koniecznie pobierz bezpłatną aplikację Tap2C z Google Play i AppStore Serdecznie zachęcamy do zakupu książki w trakcie i po spotkaniu.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz