Multimedia Polska poszerzają współpracę z Disneyem

Multimedia Polska, czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych, podpisały umowę z The Walt Disney Company Polska (TWDC). Przedmiotem kontraktu jest dystrybucja filmów i animacji wytwórni reprezentowanych przez TWDC tj. Disney Studios, Disney/Pixar oraz Marvel Studios w Domowej Wypożyczalni VoD operatora. To kolejny krok we współpracy zapoczątkowanej w styczniu 2015 roku, kiedy ofertę kanałów dziecięcych Multimedia Polska wzbogaciły 3 kanały Disneya: Disney Junior, Disney XD i Disney Channel.

? Kontrakt z The Walt Disney Company Polska to nasz kolejny krok w stronę poszerzania oferty VoD Multimedia Polska. Chcemy zapewnić użytkownikom domowej wypożyczalni bogaty i zróżnicowany wybór filmów wytwórni ? zarówno tych najnowszych, jak i najgłośniejszych światowych hitów. A to dopiero początek nowości zaplanowanych na ten rok ? mówi Bartłomiej Kasiński, dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju Multimedia Polska.

Wśród filmów fabularnych Disneya, udostępnionych przez operatora, abonenci Multimedia Polska mogą już wypożyczyć i obejrzeć takie kultowe tytuły, jak: Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Captain America: Pierwsze starcie, Avengers, John Carter czy Thor. Natomiast na najmłodszych widzów czekają produkcje animowane z ich ulubionymi bohaterami. Są wśród nich zarówno Kubuś i przyjaciele, Ralph Demolka, Merida Waleczna, jak też Frankenweenie czy Toy Story 3. Jeszcze w maju do oferty dołączy Wielka Szóstka (2014) ? laureat Oscara w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany oraz Dzwoneczek i bestia z Nibylandii (2014) ? animowany film przygodowy.

Pełna lista filmów Domowej Wypożyczalni VoD Multimedia Polska znajduje się pod linkiem: http://www.multimedia.pl/vod3_lista. Oferta VoD dostępna jest również online w serwisie www.mmTV.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz