Multimedia Polska: otwarte okno kanału FightKlub i FightKlub HD

W dniach 8-10 maja wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Multimedia mogą za darmo oglądać kanał FightKlub i FightKlub HD. Wieczór bokserski w Los Angeles, wybuchowe starcie w wadze ciężkiej na gali ESPN, czy Grand Slam z udziałem polskich judoczek ? to tylko zapowiedź sportowych emocji na żywo, jakie czekają na naszych abonentów dzięki odkodowaniu kanału! Wydarzeniu będzie towarzyszył wyjątkowy konkurs dla fanów sportów walki z nagrodą główną: treningiem bokserskim z Albertem Sosnowskim, wielokrotnym mistrzem bokserskim w wadze ciężkiej.

Otwarte okno FightKlubu ? jednej z czołowych stacji poświęconych sportom walki ? będzie można oglądać na kanałach 138 (FightKlub) oraz 131 (FightKlub HD). Z kolei w stałej ofercie Multimedia Polska, kanał jest dostępny w pakiecie MaxBox oraz w pakietach tematycznych: FunClub i Sport HD Extra.

?To doskonała okazja dla tych abonentów Multimedia Polska, którzy na co dzień nie mają dostępu do naszych kanałów, na lepsze zapoznanie się z wyjątkową i unikalną ofertą programową stacji i zachowanie dostępu do kanałów po okresie promocyjnym.? ? powiedziała Joanna Stępniewska, Country Manager, FightKlub.

Dodatkowo, w dniach 8-12 maja, na profilu Multimedia Polska na Facebooku odbędzie się konkurs skierowany do fanów. Nagroda główna to trening bokserski dla trzech osób z Albertem Sosnowskim w Legia Fight Club.

Najważniejsze walki emitowane na żywo na kanale FightKlub i FightKlub HD w dniach 8-10 maja:

- Gala Boksu w Los Angeles z udziałem młodych gwiazd z grupy Oscara De La Hoyi.

Walka wieczoru: Manuel "Tino" Avila - Erik Ruiz

Relacja w nocy z 7 na 8 maja od 04:00. Powtórka w piątek 8 maja od 11:30.

- Gala ESPN ?Friday Night Fight?, podczas której dwóch reprezentantów wschodniego wybrzeża USA, Amir "Hardcore" Mansour (21-1, 16 KO) i Joey Dawejko (14-3, 7 KO) zmierzy się w starciu o tytuł mistrza stanu Pensylwanii. Transmisja z gali w filadelfijskiej "2300 Arenie" w nocy z piątku na sobotę od 03:00. Powtórka w sobotę 9 maja od 11:30

- Turniej Grand Slam w judo. Transmisje na żywo od 8 do 10 maja, codziennie od godziny 14:00.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz