Multimedia Polska i Discovery Polska ze specjalną promocją dla widzów programu „Niepokonane”

Multimedia Polska oraz Discovery Polska przygotowały prawdziwą niespodziankę dla wszystkich fanów programu ?Niepokonane?, nadawanego w każdy poniedziałek o godz. 22 w stacji ID. Z okazji premiery nowych odcinków, przedstawiających historie kobiet, którym udało się uciec z rąk ich oprawców, abonenci Multimedia Polska mają szanse na spotkanie z prowadzącą program ? Martą Żmudą-Trzebiatowską!

Stanęły twarzą w twarz z napastnikiem. W obliczu zagrożenia życia odnalazły w sobie niewyobrażalną siłę do walki, by przetrwać brutalną napaść. Przeżyły, aby o tym opowiedzieć. ?Niepokonane? ? takie są bohaterki nowego programu telewizji ID.

Co należy zrobić, aby to właśnie Marta Żmuda-Trzebiatowska osobiście przybliżyła nam sylwetki głównych bohaterek? Wystarczy do 15 czerwca na Facebooku Multimedia Polska odpowiedzieć na pytanie która z historii przedstawionych w programie zrobiła na nas największe wrażenie i wyjaśnić dlaczego. Dla pięciu osób, które prześlą najciekawsze uzasadnienie, przygotowaliśmy dwuosobowe zaproszenia na wyjątkowe spotkanie z Martą Żmudą-Trzebiatowską. Dla kolejnych dziesięciu wyróżnionych mamy nagrody dodatkowe w postaci alarmu personalnego.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz