Multikino rozpoczyna sprzedaż biletów na film ?Szybcy i wściekli 7?

13 marca Multikino rozpoczyna sprzedaż biletów na siódmą część kultowego już filmu ?Szybcy i wściekli?. Premiera kinowa zaplanowana jest na 10 kwietnia. Bądź szybszy niż Twoi znajomi, wybierz swoje kino i zobacz film jako pierwszy.

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O?Conner, Letty Ortiz oraz inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem ? zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna ? Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata ? Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.

Seria ?Szybcy i wściekli? jest niespotykanym dotąd w kinematografii fenomenem i zasłużyła na miano filmów kultowych. Dotąd ?Szybcy i wściekli? zarobili na świecie ponad 2,3 miliarda dolarów.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android,iOS, WindowsPhone.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz