Multikino rozpoczyna przedsprzedaż biletów na film ?Seria Niezgodna: Zbuntowana?

13 marca Multikino uruchamia przedsprzedaż biletów na adaptację drugiego tomu bestsellerowej serii "Niezgodna" autorstwa Veronici Roth. Film ?Seria Niezgodna: Zbuntowana? w kinach od 20 marca, ale już dziś możesz kupić bilet na kinowy hit.

Nastoletnia Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

Akcja filmu ?Seria Niezgodna: Zbuntowana? rozpoczyna się zaledwie trzy dni po dramatycznych wydarzeniach z wielkiego finału ?Niezgodnej?.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android,iOS, WindowsPhone. Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz