Multikino w Olsztynie z największymi premierami i najlepszymi cenami w mieście ? otwarcie już 5 września

5 września br. wraz z Galerią Warmińską zostanie otwarte Multikino, które dla swoich widzów przygotowało bogaty repertuar i najlepsze ceny w Olsztynie! We wrześniu zapraszamy również na Noc Kina, Kino na Obcasach oraz najmłodszych kinomanów na Poranki.

Multikino w Olsztynie będzie posiadać 9 sal z łączną liczbą foteli 1233, w tym 181 foteli VIP. W kinie przygotowano 9 stanowisk obsługi klientów, będą one wyposażone w kasy dualne, czyli sprzedaż w jednym miejscu biletów i produktów barowych. Poza ciekawym repertuarem Multikino w Olszynie gwarantuje najlepszą jakość, najlepsze ceny i najciekawszy repertuar.

Na pierwsze dni jesieni Multikino w Olsztynie przygotowało ofertę ?Wracamy z hitami?. Akcja daje okazję do nadrobienia zaległości filmowych w atrakcyjnej cenie - 11 zł za bilet. W repertuarze znalazły się filmy 2D: ?Transformers: wiek zagłady?, ?Jack Strong?, ?Sąsiedzi?, ?Wilk z Wall Street?, ?Noe: wybrany przez Boga?, ?Kamienie na szaniec?, ?Ten niezręczny moment?, ?Niebo istnieje?naprawdę?, ?Godzilla?, ?Więzy krwi?, ?Na skraju jutra?, ?Yves Saint Laurent? oraz filmy 3D: ?Czarownica? i ?Grawitacja?. Do ceny biletu na filmy 3D zostanie doliczona opłata za udostępnienie lub zakup okularów. Promocja potrwa od 1 do 18 września.

Mieszkańcy Olsztyna będą mogli uczestniczyć w projektach specjalnych, takich jak: Noc Kina, Kino na Obcasach oraz Poranki dla dzieci.

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy i koncerty za jedyne 10 zł. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami w kinie. Najbliższa Noc Kina w Olsztynie odbędzie się 12 września. W repertuarze: ?Witaj w Klubie?, ?Gwiazd naszych wina?, ?Metallica: Through the Never? 3D, ?Justin Bieber Believe?, ?Babadook?, ?Dom w głębi lasu?, ?Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz? 3D, ?Grand Budapest Hotel?, ?Casanova po przejściach?.

30 września br. w ramach cyklu ?Kino na obcasach?, Panie będą mogły zobaczyć film ?Spódnice w górę!?, czyli zabawną komedię o jedenastu kobietach tak zmiennych, jak zmienna jest francuska pogoda.

Poranki to propozycja dla najmłodszych kinomanów. W każdy weekend odbywać się będą pokazy bajek, na których dzieci mogą oglądać swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. ?Poranki? o 10.30 są skierowane dla dzieci powyżej 2 roku życia. O tej godzinie bajki są dobrane pod tą grupę wiekową. We wrześniu wszystkie dzieciaki zapraszamy na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Natomiast starsze dzieci, które skończyły już 5 lat Multikino zaprasza do udziału w ?Porankach?, które odbywają się o 12.00. We wrześniu zapraszamy do świata Kopciuszka. Zapraszamy do obejrzenia wersji tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy Wam ona wiele radości stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz