„Mroczne wizje” – nowy horror producentów „Paranormal Activity” – premiera w Polsce

Laureat Złotego Globu Jim Parsons, Isla Fisher oraz Eva Longoria w najnowszym horrorze producentów "Paranormal Activity". Polska premiera na Cineman VOD.

8 grudnia serwis Cineman VOD pokaże premierowo horror "Mroczne wizje" w reżyserii Kevina Greuterta z Islą Fisher w roli głównej. Film udostępniany jest wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

Film opowiada historię młodej, spodziewającej się dziecka mężatki, która postanawia porzucić wielkomiejskie życie i zamieszkać ze swoim mężem w uroczej, ale odludnej winnicy. Z początku zafascynowana nowym domem, wkrótce zaczyna się w nim czuć coraz mniej pewnie. Zaczyna słyszeć głosy i widuje tajemniczą zakapturzoną postać. Jej mąż, który nie ma podobnych wizji, obawia się o zdrowie ciężarnej Julii. Zdesperowana dziewczyna wynajmuje miejscowe medium, aby dowiedzieć się więcej o dziwnej zjawie. Nie przypuszcza nawet jak wielkie niebezpieczeństwo grozi jej i jej nienarodzonemu dziecku.

"Mroczne wizje" to kolejny horror w reżyserskiej karierze Kevina Greuterta, który ma na swoim koncie dwa filmy z kultowego cyklu Piła - "Piłę VI" i "Pilę VII". Greutert pracował także przy wcześniejszych filmach z tego cyklu i był odpowiedzialny za montaż. Główną bohaterkę filmu, młodą matkę dręczoną wizjami, gra Isla Fisher znana z takich filmów jak "Iluzja" czy "Wielki Gatsby". W roli opiekującego się nią lekarza wystąpił Jim Parsons laureat Złotego Globu za rolę w serialu "Teoria wielkiego podrywu". W filmie pojawia się także Eva Longoria znana z serialu "Gotowe na wszystko". Film powstał w Blumhouse Production - studiu, które wyprodukowało takie filmy jak "Sinister", "Paranormal Activity" czy oscarowy "Whiplash".

15 grudnia, także w ramach oferty Super Premium VOD, Cineman udostępni kolejną polską premierę - tym razem będzie to "Taniec pustyni" - oparta na faktach historia irańskiego tancerza, który podjął nierówną walkę z opresyjnym systemem.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz