Mroczna strona Sophii Lillis

Była jedyną żeńską bohaterką horroru „To”, a mimo to jej rola skradła cały film.

O sobie mówi, że ciągnie ją do postaci z ciemną stroną, takich, które mają w sobie sporo emocjonalnej i moralnej szarości.

Po ogromnym sukcesie filmów „To” i „To: Rozdział 2” oraz serialu „Ostre przedmioty”, Sophia Lillis jest aktualnie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia.

Teraz widzowie będą mogli zobaczyć ją w zupełnie nowej, mrocznej roli – w piątek do kin wchodzi horror „Małgosia i Jaś”.

Producent Brian Kavanaugh-Jones („Sinister”, „Naznaczony”) zdradził czym urzekła go Sophia: „Ma w sobie coś magicznego. Pewien rodzaj naturalności połączonej ze znakomitym instynktem. A przy okazji ciężko pracuje na każdy sukces. Sophia to normalna, amerykańska dziewczyna ze Wschodniego Wybrzeża, ale gdy tylko weszła przed kamery, stała się Małgosią”.

I gdyby tych atutów było mało, okazuje się, że Sophia ma (po pradziadku) polskie pochodzenie!

Myślicie, że znacie tę opowieść? Zobaczcie, jak bardzo się mylicie.

Gwiazda kultowego horroru „TO” i serialu „Ostre przedmioty” Sophie Lillis w nowej, przerażającej odsłonie jednej z najbar­dziej mrocznych baśni świata.

Przerażający jak „DZIEDZICTWO: HEREDITARY” i widowiskowy jak „LABIRYNT FAUNA”.

Dawno, dawno temu w odległej baśniowej krainie… nic nie przy­pomina bajki. Wszechobecny głód i brak pracy, zmusza rodzeństwo Małgosię i Jasia do opuszczenia rodzinnego domu w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Jedyna znana im droga wiedzie przez niekończący się las, który wydaje się pulsować jakimś odwiecznym życiem. Wycieńczone wielodniową wędrówką i nieopuszczającym ich strachem dzieci trafiają wreszcie na ludzkie domostwo. Mieszkająca tu dziwna kobieta oferuje im gościnę i posiłek. Przekraczając próg jej domu, Małgosia i Jaś trafiają do miejsca gorszego niż piekło…

„Małgosia i Jaś” premiera 31 stycznia 2020

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz