Morgan Freeman i Olga Kurylenko w „Momentum”. Premiera w kinach w USA, w Polsce na VOD!

16 października 2015, jednocześnie z amerykańską premierą kinową Cineman VOD udostępni znakomity dramat sensacyjny "Momentum" - debiut reżyserski Stephena S. Campanelliego, jednego z najlepszych operatorów Hollywood i wieloletniego współpracownika samego Clinta Eastwooda z laureatem Oscara Morganem Freemanem, Olgą Kurylenko oraz Jamesem Purefoyem w rolach głównych.

Alexis (Olga Kurylenko) daje się namówić swojemu byłemu partnerowi do udziału w ostatnim skoku. Planowana kradzież drogocennych diamentów ma ich ustawić na resztę życia. Okazuje się jednak, że szlachetne kamienie były jedynie przynętą. Teraz, zamieszana w morderstwo i ścigana przez zawodowego zabójcę (James Purefoy) Alexis musi odkryć tajemnice skrywane przez tych, którzy wzięli ją na cel.

Thriller "Momentum" to debiut reżyserski Stephena S. Campanelliego. Campanelli to ceniony operator filmowy, który przez kilkanaście ostatnich lat pracował z Clintem Eastwoodem, miedzy innymi przy takich oscarowych filmach jak "Snajper" czy "Za wszelka cenę". W "Momentum" rolę Alex powierzono Oldze Kurylenko, niezapomnianej partnerce James Bonda z "007 Quantum of Solace", zaś w roli tajemniczego Mr. Washingtona obsadzono Jamesa Purefoya, gwiazdę wysoko ocenianego serialu "The Following". Rolę uwikłanego w intrygi polityczne senatora zagrał laureat Oscara, Morgan Freeman.

Film powstał w oparciu o scenariusz napisany przez Adama Marcusa i Debrę Sullivan, którzy mają na swoim koncie scenariusz do kultowej "Piły mechanicznej", a zdjęcia były kręcone w Cape Town w Południowej Afryce.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz