Monty Python jeszcze raz na scenie tylko w Cinema City!

Już w sierpniu, tylko w kinach Cinema City będzie można zobaczyć Monty Python Jak Żywy (prawie). John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin jeszcze raz zabłysną na scenie, aby zachwycić swoich fanów i przypomnieć najlepsze gagi z dotychczasowego dorobku grupy!

Nie taki święty Graal Grupa Monty Pythona to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup komediowych na świecie. Panowie na scenie nie ustępują pola tak łatwo jak angielska ekipa brazylijskiej murawie Mundialu. Ich żarty są bezczelne, mocne, czasami pretensjonalne i zawsze trafiające w sedno. Filmy takie jak Monty Python i Święty Graal, czy Żywot Briana to klasyka jeśli chodzi o brytyjską satyrę i programy telewizyjne. Tego lata Pythonowie jeszcze raz zakrzykną ?ni!? ku przerażeniu zgrzybiałych staruszek. Cleese i ferajna pojawią się przed swoją publicznością, a Cinema City jako jedyna sieć kin w Polsce pokaże to niesamowite wydarzenie!

Bilety już w sprzedaży Retransmisje ponad 3-godzinnego spektaklu Monty Python Jak Żywy (prawie) będzie można zobaczyć w Polsce w wybranych kinach Cinema City tylko 6, 8 i 10 sierpnia. Aby zobaczyć asów brytyjskiej komedii na jednym z tych ekskluzywnych pokazów, wystarczy nabyć bilety za pomocą strony internetowej www.cinema-city.pl lub aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na Android i iOS. Na fanów mielonki, ludzi po 50, niespełnionych drwali i nie tylko czekają konkursy oraz zapowiedzi spektaklu na oficjalnym Facebooku grupy. Czas spojrzeć na ?jasną stronę życia? z Cinema City!

Pokazy Monty Python Live (mostly) w wybranych kinach Cinema City już 6, 8 i 10 sierpnia:

? Cinema City Arkadia ? Cinema City Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Silesia ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Bonarka ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Lublin ? Cinema City Częstochowa Wolność ? Cinema City Toruń Cz. Droga ? Cinema City Gliwice Dodatkowo pokazy 6 sierpnia w kinach: ? Cinema City Krewetka ? Cinema City Korona ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Rybnik

Szczegółowy repertuar na stronie www.cinema-city.pl

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz