?Moje córki krowy? ? komediowy przebój polskich kin na VOD

Obsypany nagrodami wielki komediowy przebój polskich kin w reżyserii Kingi Dębskiej (?Hel?). W rolach głównych zobaczymy plejadę znakomitych polskich aktorów: Agatę Kuleszę (?Ida?), Gabrielę Muskałę (?Chce się żyć?), Mariana Dziędziela (?Pod Mocnym Aniołem?), Marcina Dorocińskiego (?Obława?) oraz Łukasza Simlata (?Pani z przedszkola?).

Moje córki krowy

?Moje córki krowy? to wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. Marta (Agata Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Gabriela Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://vimeo.com/172541598[/vimeo]

?Moim marzeniem jest takie skonstruowanie tego filmu, żeby widz na zmianę śmiał się i płakał, ale żeby wyszedł z kina zbudowany, a nie podłamany.? ? Kinga Dębska, reżyserka.

Autorem zdjęć do filmu jest Andrzej Wojciechowski (?Hanoi-Warszawa?, ?Zaślepiona? Katarzyny Klimkiewicz), za scenografię odpowiada Ewa Skoczkowska (?Ki?, ?Kamienie na szaniec?). Charakteryzacja to dzieło Ewy Kowalewskiej, zaś kostiumy ? Agaty Culak. Producentem filmu jest Zbigniew Domagalski (Studio Filmowe Kalejdoskop).

Premiera VOD 5 lipca 2016

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz