Mocne uderzenie epoki lodowcowej w Łodzi i Krakowie!

Dawno, dawno temu, ale nie za górami i nie za lasami, niepozorny Wiewiór powoduje kolejną katastrofę, a pewna grupa przyjaciół musi stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jakie pojawiają się na naszej planecie. Zapewne wszyscy wiedzą, o jakie grono chodzi. Kto znów musi opuścić dom, aby uratować wszystkich mieszkańców Ziemi?

TULIPAN Epoka lodowcowa

Łódź ? 5 czerwca (niedziela), Centrum Handlowe Tulipan (al. Piłsudskiego 94), od godz. 12.00 do godz. 19.00 Epoka Lodowcowa plakat eventowy B1 Krakow

Kraków ? 4 czerwca (sobota), Galeria Kazimierz  (ul. Podgórska 34), od godz. 12.00 do godz. 19.00

Uwaga, uwaga ? Ku radości milionów powracają bohaterowie ?Epoki lodowcowej?. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym żołędziem wystrzelony zostaje w kosmos. Gdzie, oczywiście niechcący, powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku naszej planety zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do ?mocnego uderzenia? dystrybutor filmu zaprasza wszystkich fanów tego bezdyskusyjnego hitu kinowego do przeżycia niezwykłej przygody.

Łódź ? 5 czerwca (niedziela), Centrum Handlowe Tulipan (al. Piłsudskiego 94), od godz. 12.00 do godz. 19.00

To niepowtarzalna okazja, aby m.in. zobaczyć naturalnej wielkości figury Mańka i Diego. Miłośnicy ?Epoki lodowcowej? będą mogli spotkać się z niekwestionowanymi gwiazdami świata animacji. Na uczestników wydarzenia czekać będzie również Wiewiór w kosmicznej kapsule. Każdy mały i duży miłośnik tego niesfornego stworzenia będzie mógł wejść do kapsuły i zrobić sobie zdjęcie nie tylko z gwiazdą wszechczasów, ale i z jedynym znanym na całym świecie żołędziem. Nie siedź w domu. Dołącz do nas, nim dojdzie do kosmicznego kataklizmu.

Zanim będziemy musieli stawić czoło gigantycznym falom, wyładowaniom elektrycznym i innym fenomenom natury wejdźcie do świata zabawy, konkursów filmowych, gier, malowania buziek, strefy plastycznej i innych epokowych atrakcji.

Dajcie się wciągnąć w wir niesamowitych przygód, a jak zapragniecie odpocząć to zapraszamy na popcorn i watę cukrową. Dobrą zabawę znajdziecie również w strefie kinowej. W tej przestrzeni wszyscy będą mogli przypomnieć sobie wcześniejsze przygody uroczych przyjaciół i obejrzeć poprzednie części filmu.

Zapewniamy, że każdy wielbiciel ?Epoki Lodowcowej?, który weźmie udział w tym wydarzeniu doskonale spędzi czas. Epokowo przygotuje się na kolejną odsłonę z życia Wiewióra, Mańka, Sida, Diego i pozostałych przyjaciół, film ?Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie?, który w polskich kinach zagości już 29 lipca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen

Prosimy zaczekać ...

Dodaj komentarz