Mocne kino w najlepszym wydaniu! Marcin Dorociński i Andrzej Chyra na zdjęciach z thrillera ‚Na granicy”

19 lutego czeka nas długo wyczekiwany pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów ? Andrzej Chyra i Marcin Dorociński staną naprzeciw siebie w klimatycznym thrillerze ?Na granicy? ? debiucie fabularnym Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu ?Nasiona?. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal (?Ida?, ?Joanna?). W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka zdolnych aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia (?Disco Polo?) i Kuba Henriksen (?Planeta singli?). W oczekiwaniu na premierę prezentujemy zdjęcia z ?Na granicy?.

??Na granicy? jest mocnym dreszczowcem, kinem trzymającym w napięciu do ostatnich minut. Jest emocjonująca historia, świetne zdjęcia i prawdziwe mięsiste kreacje aktorskie, wszystko to w otoczeniu dzikiej, zimowej przyrody. Na uwagę zasługują kreacje młodych aktorów. Niezwykła jest też aktorska kreacja Marcina Dorocińskiego, który miał moim zdaniem do zagrania jedną z trudniejszych ról w swojej karierze. Ale ten film jest przede wszystkim dla tych, którzy chcą zobaczyć dobrze zrobiony film, opowiadający wartką, pełną zwrotów historię w piękny sposób. Mocne, męskie kino? ? Wojciech Kasperski, reżyser.

"Na granicy" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Producentem filmu jest Marcin Wierzchosławski z Metro Films, który ma w dorobku m.in. polsko-francuskiego ?Kreta? w reż. Rafaela Lewandowskiego.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=UwLQhO0Tsn4[/youtube]

"Na granicy" w kinach od 19 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz