„Młodość” Sorrentino: zbeletryzowany scenariusz filmu od 8 września w księgarniach!

Paolo Sorrentino nie próżnował na planie swojego najnowszego filmu - "Młodość". W trakcie realizacji zdjęć twórca oskarowego "Wielkiego piękna" równolegle pisał powieść na podstawie scenariusza filmu. Zbeletryzowana wersja "Młodości" pojawi się w księgarniach już 8 września nakładem wydawnictwa REBIS.

Książka dostępna w salonach EMPiK, salonach MATRAS i innych dobrych księgarniach w cenie 29,90 zł.

OPIS KSIĄŻKI Dwaj przyjaciele Fred i Mick ? wybitny kompozytor i sławny reżyser ? spędzają wakacje w alpejskim kurorcie pełnym niezwykłych gości. Wspominają swoje życie, próbując, każdy na swój sposób, rozliczyć się z przeszłością, pogodzić z tym, co nieuniknione.

W tej niezwykłej książce, pełnej emocji i błyskotliwego humoru, Paolo Sorrentino przypomina, że metryka to nie wszystko. Że człowiek jest młody, póki nosi w sobie pasję, i że jesień życia nie musi się sprowadzać do ciągłego wsłuchiwania się w nieubłagane tykanie zegara.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=ljdKJnAQsjw[/youtube]

OPIS FILMU Najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem ?Wielkiego piękna?. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości.

Film "Młodość" w kinach od 18 września 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz