Mityczny Herkules w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia!

Widzowie Cinema City już 25 lipca udadzą się na wspólną wyprawę do Starożytnej Grecji! Herkules to produkcja, która zaskoczy fanów mocnych wrażeń. W filmie zainspirowanym antycznymi opowieściami, na Herkulesa czeka więcej niż dwanaście ciężkich prac. Dzięki technologii 4DX świat mitów stanie się tak bliski, jak nigdy wcześniej!

Mity greckie to niekończące się źródło inspiracji, do którego tym razem sięgnął Brett Rener (Skazany na śmierć), wspomagając się ostrym komiksem Herkules: Wojny Trackie. Pokaz filmowy jego najnowszej produkcji Herkules w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia zapewni Wam niezapomnianie spotkanie ze światem pełnym przygód i zawrotnego tempa. Efekty specjalne sprawią, że poczujecie wiatr smagający twarze bohaterów, a ruchome fotele przeniosą Was w sam środek pola bitwy. Bodźce zapachowe wzmocnią woń pożogi, którą zostawi po sobie grecki wojownik, kiedy półbóg wraz z towarzyszącymi mu miłośnikami wojny otrzymają nowe zadanie. 25 lipcaw sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia udajcie się w podróż wraz z Herkulesem!

Trzynasta praca Herkulesa

W najnowszym filmie Herkules niedane będzie odpocząć synowi Zeusa po wykonaniu dwunastu prac. Aby uporać się ze stratą rodziny, udręczony cierpieniem rzuci się w bitewny wir. Wraz z innymi zagubionymi wojownikami, półbóg podejmie się zadania wyszkolenia armii króla Tracji. Z biegiem czasu bohaterowie Herkulesa przekonają się, że ucząc innych, otrzymają ważną lekcję o sobie samych. W tytułowej roli wystąpi potężny Dwayne Johnson (Szybcy i wściekli), a jako król Tracji ? znakomity John Hurt.

Herkules to opowieść o męstwie, pokonywaniu demonów przeszłości i jednocześnie niesamowite kino akcji, na które zaprasza sam Dwayne Johnson. Już od 25 lipca fani mitycznych stworów, komiksów i ?The Rocka? będą mogli poczuć na własnej skórze dreszcz przygód z Herkulesem w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia!

Pokazy filmu Herkules odbędą się 25 lipca w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia, a także we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź). Dodatkowo film będzie można oglądać również od 25 lipca we wszystkich kinach Cinema City w całej Polsce.

W te wakacje każdy bilet to szansa na wygraną w wakacyjnej promocji CINEMIX! Więcej szczegółów oraz możliwość nabycia biletów na www.cinema-city.pl oraz www.cinemix.pl .

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz