Mistrz polskiego kina rusza na spotkania z widzami – Grzegorz Królikiewicz z filmem „Sąsiady” w trasie po Polsce

19 marca powracający na ekrany mistrz polskiego kina - Grzegorz  Królikiewicz wyruszy w trasę po Polsce wraz ze swoim najnowszym filmem ?Sąsiady?. W ciągu 5 dni spotka się z widzami w  Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Po 20 latach nieobecności, Grzegorz Królikiewicz powraca na wielkie ekrany ze swoim najnowszym filmem ?Sąsiady?. W rolach głównych bezprecedensowy zestaw gwiazd kina, muzyki i sportu. W ?Sąsiadach? z aktorskimi wyzwaniami z najwyższej półki zmierzyli się bowiem Anna Mucha, Katarzyna Herman, Jacek Poniedziałek, Piotr Głowacki, Ewa Błaszczyk, Lech Dyblik, Ewa Dałkowska, słynny strongman Mariusz Pudzianowski oraz wybitny pieśniarz i kompozytor Marek Dyjak. Już 19 marca reżyser wyruszy w trasę po Polsce. W pięciu miastach odbędą się specjalne projekcje filmu, po których widownia będzie mogła spotkać się z reżyserem i podyskutować o jego najnowszym obrazie.

Poniżej prezentujemy dokładne kalendarium projekcji ?Sąsiadów? i następujących po nich spotkań z Grzegorzem Królikiewiczem. Pokazy są biletowane i dostępne dla publiczności.

19.03 Łódź -  kino Charlie, godz. 19:00 20.03 Kraków - kino Pod Baranami, godz. 19:00 21.03 Katowice  - kino Światowid, godz. 17:00 22.03 Wrocław  - kino Nowe Horyzonty, g. 19:00 23.03 Poznań ? kino Rialto, g. 19:00

?Sąsiady? w kinach od 20 marca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz