Minimaraton „Sin City” w kinach Helios.

Już 5 września we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się niezwykły filmowy wieczór w mrocznych klimatach ?Sin City? Franka Millera i Roberta Rodrigueza. Impreza skierowana jest nie tylko do nocnych marków, gdyż projekcja rozpocznie się już o godz. 20 i zakończy chwilę po północy. Minimaraton ?Sin City? to gratka dla wszystkich widzów kochających filmowe emocje i zaskakujące zwroty akcji.

W ramach najbliższego Minimaratonu, który jest częścią projektu ?Nocne Maratony Filmowe? zostaną wyświetlone dwa filmy: ?Sin City ? Miasto Grzechu? oraz absolutnie premierowa produkcja ?Sin City ? Damulka Warta Grzechu?.

Akcja pierwszego filmu rozgrywa się w Basin City, zwanym Miastem Grzechu, które jest siedliskiem prostytutek, przestępców i wszelkiego rodzaju szumowin. Przedstawione są trzy zazębiające się historie. Głównym wątkiem filmu jest jednak historia Marva (Mickey Rourke), twardziela, który stara się odnaleźć zabójców swojej kochanki Goldie (Jaime King).

W drugiej, premierowej części Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym Marvem.

Bilety na Minimaraton ?Sin City? w cenach: 22 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) można nabywać bezpośrednio w kasach wybranych kin sieci Helios lub za pośrednictwem strony internetowej www.helios.pl.

Do każdej wejściówki na ?Nocne Maratony Filmowe? w kasie kina dołączony będzie specjalny kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon obowiązuje jedynie w czasie NMF.

Szczegółowe informacje dotyczące ?Nocnych Maratonów Filmowych? można znaleźć na stronie internetowej www.helios.pl oraz oficjalnej stronie Fan Page NMF: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz