Milioner z „Nietykalnych” pożąda Sophie Marceau!

François Cluzet, aktor znany z roli milionera w przebojowych ?Nietykalnych?, oraz Sophie Marceau stworzyli niezwykły aktorski duet w filmie ?Pożądanie?. Już od 18 lipca widzowie będą mogli podziwiać tę charyzmatyczną parę w kinach w całej Polsce.

Nikt nie potrafi tak dobrze opowiadać o namiętności, fascynacji i miłości jak Francuzi. Nowy film Lisy Azuelos pt.: ?Pożądanie? (tytuł oryginalny: ?Une Rencontre?) to esencja kina pełnego zmysłowości, rozłożonych na czynniki pierwsze emocji i sprzecznych uczuć targających głównymi bohaterami. Obraz ten jest niebanalną opowieścią o przypadkowym spotkaniu dwójki ludzi, które postawi na głowie ich na pozór uporządkowane życie. Oboje są sobie całkowicie obcy, ale mimo to od pierwszego wejrzenia czują łączącą ich niewiarygodną bliskość. Czy pojawiającemu się znikąd pożądaniu można uciec? Czy z dnia na dzień da się wymknąć życiowej rutynie i rzucić w objęcia nieznanego? W rolach głównych zobaczymy gwiazdę filmu ?Nietykalni?, François Cluzeta oraz piękną Sophie Marceau.

?Pożądanie? w kinach od 18 lipca

Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu ?Nietykalni? i zdobywca francuskiego Oscara (Cezar dla Najlepszego aktora za film ?Nie mów nikomu?) François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia.

Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna wchodzeniu w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz