Milczenie owiec wyszło z mody! Zabawny klip zapowiadający animację ?Ratchet i Clank?

Milczenie owiec wyszło z mody ? przekonują twórcy animacji ?Ratchet i Clank?. A na dowód przedstawiają zabawny klip, zapowiadający ekranizację jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Demonstruje on działanie? Owconatora. Broń ?morfująca?, która najgroźniejsze monstrum zamieni w potulną owieczkę, to tylko część rozbrajającego arsenału, jakim posługują się bohaterowie filmu. ?Ratchet i Clank?, kultowi herosi z PlayStation, na podbój kosmosu i kin wyruszą 22 kwietnia.

?Ratchet i Clank? ? filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier ? dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak ?Artur ratuje Gwiazdkę? i oscarowe ?Gdzie jest Nemo??. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti. Obsadę polskiej wersji językowej poznamy już wkrótce.

Po zdewastowaniu kolejnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój nowych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów ? Ratchet oraz Clank ? mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera ? Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=hN0CLK24j2M[/youtube]

?Ratchet i Clank? w kinach od 22 kwietnia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz