Mikołajkowe hity prezentowe w kinach sieci Multikino

5 i 6 grudnia Multikino zaprasza na mikołajkową przygodę w kinie. W repertuarze dla najmłodszych kinomanów znalazły się: animacja ?Dobry dinozaur? oraz przedpremierowo ekranizacja bestsellerowej powieści dla młodzieży ?Bella i Sebastian 2?. Przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat.

Tegoroczne Mikołajki dzieci mogą spędzić w Multikinie z apatozaurem Arlo oglądając animację ?Dobry dinozaur? albo z Sebastianem i jego wiernym psiskiem Bella podczas wyprawy w góry w filmie ?Bella i Sebastian 2?.

W animacji ?Dobry dinozaur? Pixar Animation Studios zabierze najmłodszych na wielką wyprawę do świata dinozaurów, w którym Arlo niespodziewanie zaprzyjaźnia się z człowiekiem - małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel. Druga propozycja, to towarzyszenie Sebastianowi i jego wiernemu psisku Bella podczas wyprawy z odsieczą dla Angeliny w filmie ?Bella i Sebastian 2?. Niebezpieczna podróż obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia.

Ponadto w sieci Multikino odbędą się weekendowe Poranki dla całej rodziny. 5 i 6 grudnia o 10.30 miłośnicy emocjonujących przygód niebieskiej lokomotywki, oglądając zupełnie nowy film z serii Tomek i Przyjaciele ?Legenda o zaginionym skarbie?, będą mogli się przekonać, że tam gdzie są piraci musi być i skarb. Natomiast o 12.00 na ekranie pojawią się tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód, czyli ?Detektywistyczne Biuro Lassego i Mai. Stella Nostra?.

W sieci Multikino nie zabraknie również mikołajkowych atrakcji: gier i zabaw dla najmłodszych, spotkań z Mikołajem oraz konkursów z nagrodami. Dodatkowo przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat. Więcej informacji o tym, co będzie się działo w poszczególnych kinach można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

Bilety na mikołajkowe filmy familijne oraz Poranki są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Android i Windows Phone.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz