Mikołajki w Cinema City nabiorą nowego wymiaru!

6 i 7 grudnia kina Cinema City zapraszają na wyjątkowe Mikołajki! W tych dniach wszystkie dzieci będą mogły być częścią świątecznej pocztówki z Mikołajem. To jednak nie wszystko! Na uczestników magicznego mikołajkowego spotkania czekają słodkie upominki od Chupa Chups i Bon Bon Buddies!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a dniem rozpoczynającym świąteczną zabawę dla najmłodszych są właśnie Mikołajki! Z tej okazji we wszystkich kinach Cinema City 6 i 7 grudnia pojawi się Święty Mikołaj, który zabierze najmłodszych w wyjątkową podróż do ?rozszerzonej? rzeczywistości.

Każdy Mikołaj będzie wyposażony w magiczny tablet ze specjalną aplikacją, pozwalającą na umieszczenie osoby fotografowanej w niezwykłej scenerii. Do wyboru będzie świąteczna choinka, urocze renifery, a także pula prezentów. Zdjęcie będzie można otrzymać w formie mikołajkowej pocztówki na adres e-mail, lub samemu wykonać fotografię po pobraniu darmowej aplikacji na smartfona.

Wszyscy uczestnicy spotkań z filmowym Mikołajem w Cinema City otrzymają także wspaniałe upominki od Chupa Chups i Bon Bon Buddies. Sieć kin zaprasza na jedyne w swoim rodzaju, pełne magii i świątecznego nastroju Mikołajki już 6 i 7 grudnia! Mikołaj będzie czekać w Cinema City na wszystkich najmłodszych kinomaniaków!

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz