Mike Tyson szczery do bólu w HBO!

Po raz pierwszy Mike Tyson na scenie opowiada o swoim życiu w produkcji HBO, którą będzie można zobaczyć już w piątek 4 kwietnia o godz. 20.30 w HBO. Jeden z najbardziej znanych bokserów wszech czasów opowiada szczerze, odważnie i z humorem o swoich wzlotach i upadkach. Całość wyreżyserował nominowany do Oscara Spike Lee.

Mike Tyson jest jednym z najbardziej znanych bokserów w historii. Iron Mike w solowym występie na Broadwayu szczerze i odważnie opowiada o swoich życiowych wzlotach i upadkach. Mówi: To moja historia, moje błędy, moje strapienia, moje radości, mój smutek, mój dar, moje życie, moja najszczersza prawda. Tyson niczego nie ukrywa, porusza tematy kontrowersyjne. Wspomina trudną młodość na Brooklynie, początki kariery sportowej, czas w więzieniu, utratę najbliższych. Mówi o przemianie, życiu w trzeźwości oraz poświęceniu dla rodziny. Jego występ przepełniony jest humorem oraz dystansem do siebie i rzeczywistości.

Pełna polotu i humoru produkcja HBO została zrealizowana w lipcu 2013 roku na żywo przed publicznością w broadwayowskim Imperial Theatre w Nowym Jorku. Reżyserem obrazu jest wieloletni przyjaciel boksera, dwukrotny zdobywca nominacji do Oscara ? Spike Lee (Rób, co należy, Cztery małe dziewczynki). Autorką scenariusza jest żona Tysona, Kiki.

Premiera Mike Tyson szczery do bólu odbędzie się w piątek, 4 kwietnia o godz. 20.30 w HBO. Produkcja jest dostępna w serwisie HBO GO. Widzowie będą mogli obejrzeć program również 9 kwietnia o godz. 16.35 oraz 29 kwietnia o godz. 15.20 w HBO.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz