„Midsommar. W biały dzień” (wersja reżyserska) Ariego Astera już na DVD!

„Midsommar. W biały dzień” to najnowszy film Ariego Astera, wizjonera współczesnego kina, twórcy „Dziedzictwa. Hereditary”. Wyprodukowany przez studio A24 rozgrywający się w biały dzień horror podzielił widzów i krytyków na całym świecie, ale szybko stał się filmem kultowym. „Midsommar. W biały dzień” w wersji reżyserskiej już na DVD!

Dani i Christian to młodzi Amerykanie, którym nie układa się w związku i ostatkami sił próbują ratować swoją relację. Rodzinna tragedia sprawia, że pogrążona w żałobie Dani postanawia dołączyć do Christiana i jego przyjaciół w wakacyjnej wyprawie na północ Szwecji. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Romantyczny wyjazd szybko przybiera okrutne i niepokojące oblicze. Sielskie krajobrazy staną się dla Dani i Christiana polem nierównej walki o ich związek i próbą pokonania własnych słabości. 

W wersji reżyserskiej filmu (rozszerzonej o około 30 minut dodatkowego materiału), Aster skupia się na analizie rozpadającego się związku Dani i Christiana oraz rytuałach odbywających się w sielskiej, szwedzkiej osadzie.

„Midsommar. W biały dzień"
do kupienia w sklepach sieci Empik oraz w sklepie internetowym Gutek Film w cenie 39,99 zł. 

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz