Michał Milowicz dał się oskubać!

Policjanci poszukują mężczyzny, który kilka dni temu w jednej z galerii handlowych w Gdańsku ukradł zegarek warty 144 tys. złotych.

Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.

Wydaje nam się, że udało nam się rozwikłać tę zagadkę…

Podobną kradzież zarejestrowały ostatnio kamery.

Na planie „Futra z misia” znany iluzjonista Y, tak oczarował Michała Milowicza, że ten nawet nie zorientował się, że z ręki zniknął mu zegarek.

Obsada kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą” powraca!

Plejada gwiazd w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym.

Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków.

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz