Michał Lesień działa na kobiety jak magnes!

?Wystarczy wysłuchać kobiet i dać im prostą odpowiedź? ? ta prosta recepta okazała się kluczem do sukcesu Piotra Roli Kossaka (Michał Lesień ? Głowacki), który w najnowszej komedii ?Kobiety bez wstydu? ma wręcz magiczny wpływ na płeć przeciwną. Już 22 lipca na ekranach kin w całej Polsce będzie można podziwiać najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety.

Kobiety bez wstydu 1

Piotr Rola Kossak jest uroczym oszustem, który podaje się za psychoanalityka. Ma niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną, dlatego jego pomysłem na życie jest prowadzenie gabinetu terapii tylko dla pań. Inteligentny, szarmancki, w lekko staroświeckim stylu terapeuta czyni cuda. Okazuje się, że faktycznie pomaga kobietom, więc w krótkim czasie zyskuje rozgłos i bogactwo, przy okazji wikła się w wiele skomplikowanych relacji.

W rolę Kossaka wciela się Michał Lesień ? Głowacki, aktor teatralny i serialowy. Widzowie z pewnością pamiętają go z roli w serialu ?Lokatorzy?, obecnie kojarzyć mogą z ?Klanu? czy ?Blondynki?. Zasłynął także jako prowadzący w holenderskiej produkcji Test Case, która miała premierę w Discovery Channel. Na planie ?Kobiet bez wstydu? otoczony był stale wianuszkiem pięknych pań, partnerowały mu między innymi Anna Dereszowska, Joanna Liszowska, Weronika Książkiewicz czy Agnieszka Warchulska. Aktor jednak nie uległ urokowi żadnej z nich, podczas zdjęć do filmu poznał też Dorotę Głowacką, swoją żonę.

"Kobiety bez wstydu" w kinach 22 lipca 2016

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz