Michael Fassbender pokazuje prawdziwe męstwo! Zobacz zwiastun filmu „Slow West”

Michael Fassbender w brawurowym i zaskakującym połączeniu stylowego westernu z pełną humoru poetycką opowieścią o młodzieńczej miłości, które od sukcesu na festiwalu Sundance zbiera znakomite recenzje i podbija serca publiczności.

Szkocki panicz przemierza rozległe prerie Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu zaginionej miłości swojego życia ? pięknej i odważnej Rose. Wkrótce okazuje się, że dziewczynę chce odnaleźć także grupa bezwzględnych łowców nagród. Młodemu chłopakowi, któremu od początku po piętach depczą bandyci, niespodziewanie z pomocą przychodzi wyjęty spod prawa tajemniczy wędrowiec. Czy wspólnie uda im się uratować dziewczynę? Czy w dzikich rejonach legendarnej krainy, gdzie lepiej nie pojawiać się bez naładowanej broni i zapasu amunicji, może liczyć się coś więcej, niż tylko przetrwanie?

"Slow West" to brawurowe i zaskakujące połączenie stylowego westernu z pełną humoru poetycką opowieścią o młodzieńczej miłości, które od sukcesu na festiwalu Sundance zbiera znakomite recenzje i podbija serca publiczności.

Reżyserem filmu oraz autorem scenariusza jest John Maclean, członek zespołu The Beta Band. Szkot oprócz bogatej dyskografii ma też na koncie dwa filmy krótkometrażowe, w których wystąpił Michael Fassbender: "Man on a Motorcycle" (2009) oraz "Pitch Black Heist" (2011). Niemiecki gwiazdor, oprócz zagrania głównej roli, był też producentem wykonawczym pełnometrażowego debiutu Macleana.

Michaelowi Fassbenderowi w filmie "Slow West" na ekranie partnerują znakomici Kodi Smit-McPhee ("Kongres", "Ewolucja planety małp") oraz Ben Mendelsohn ("Lost River", "Królestwo zwierząt", "Drugie oblicze"). Autorem zachwycających zdjęć do filmu jest Robbie Ryan ("Tajemnica Filomeny", "Fish Tank", "Wichrowe wzgórza"), a muzykę skomponował Jed Kurzel ("Makbet", "Babadook", "Son of a Gun").

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=0QWni_0S-OY[/youtube]

"Slow West" to zdobywca prestiżowego wyróżnienia World Cinema Jury Prize dla najlepszego dramatu zagranicznego na festiwalu Sundance. Film otrzymał też Nagrodę Publiczności na tegorocznym festiwalu Transatlantyk w Poznaniu, a także nominację do European Discovery ? Prix FIPRESCI, nagrody przyznawanej corocznie przez Europejską Akademię Filmową dla najlepszego pełnometrażowego debiutu.

"Slow West" z Michaelem Fassbenderem w roli głównej trafi do kin już 20 listopada!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz