Michael Douglas i Matt Damon w zwiastunie ?Wielkiego Liberace?

Zobacz zwiastun filmu ?Wielki Liberace? o jednej z największych gwiazd XX wieku ? Valentino Liberace. Film, który wejdzie na ekrany polskich kin 29 listopada to jedna z największych filmowych niespodzianek tego roku. Wyprodukowany przez HBO ?Wielki Liberace? miał swoją światową premierę w konkursie głównym festiwalu w Cannes.

Po jego pierwszym pokazie, ku zaskoczeniu wielu, głośno mówiło się, że to jeden z najlepszych filmów imprezy, a Michael Douglas, wcielający się w tytułową postać, zagrał rolę życia. W ?Wielkim Liberace? występuje także znakomity Matt Damon, a sam film jest wielkim pożegnaniem z kinem Stevena Soderbergha, twórcy m.in. ?Erin Brockovich?, ?Ocean?s Eleven: Ryzykowna gra?, czy ?Solaris?.

Zwiastun:

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=dTpe_X98_R0&list=UU8ntwyJ9UueepQb_kFveBCg[/youtube]

?Wielki Liberace? to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

fot. kadr z filmu

?Wielki Liberace? został wyróżniony aż piętnastoma nominacjami do nagród Emmy i oficjalnie zamyka karierę Stevena Soderbergha. Jeden z najwybitniejszych współczesnych amerykańskich reżyserów filmowych, nagrodzony Złotą Palmą za ?Seks, kłamstwa i kasety wideo? oraz Oscarem za ?Traffic?, postanowił więcej nie reżyserować.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz