Michael Douglas: Dzieci uważają, że wreszcie coś osiągnąłem – video wywiad

Dobrej rozrywki i zaskakującego humoru - tego zdaniem Michaela Douglasa powinni spodziewać się widzowie ?Ant-Mana? ? najnowszej produkcji Marvel Studios, która trafi do polskich kin już w najbliższy piątek, 17 lipca.

Aktor występował dotychczas w fabułach osadzonych we współczesności. Zdecydował się jednak na adaptację w konwencji kina akcji. Czy było warto? ?Zdecydowanie, zwłaszcza jak widzę uśmiech na twarzach moich dzieci: Dylan ma 14 lat, Carys 12. Uważają, że ich ojciec wreszcie coś osiągnął? - twierdzi.

Podczas pracy nad rolą dr Hanka Pyma Douglas przeczytał wiele komiksów o Ant-Manie z lat 60-tych, dzięki którym lepiej poznał i zrozumiał postać, w którą się wciela. ?Pym to typ bardzo błyskotliwego uczonego niepozbawionego jednak siły i zwinności fizycznej. Ma błysk w oku i poczucie humoru? - zauważył gwiazdor.

Twórców filmu bardzo ucieszyło obsadzenie Michaela Douglasa, prawdziwej hollywoodzkiej ikony, w roli Hanka Pyma. ?Kariera Michaela Douglasa to kilkadziesiąt lat wspaniałej gry aktorskiej w najrozmaitszych rolach? ? mówi reżyser Peyton Reed. ?W naszym filmie postać wykreowana przez Douglasa ma ogromny bagaż doświadczeń, co chcieliśmy wykorzystać. Odkrycie, że losami i postępowaniem Scotta Langa [głównego bohatera, którego mentorem jest Hank Pym grany przez Douglasa] ktoś kieruje jest dużą niespodzianką. Natomiast fakt, że tę osobę gra Michael Douglas potęguje efekt i nadaje mu doniosłości, jakiej oczekiwaliśmy? - dodał Reed.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=RXWtpYRnBro[/youtube]

?Ant-Man? w kinach od 17 lipca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz