Meryl Streep jako najgorsza śpiewaczka świata! ? ?Boska Florence? przedpremierowo 18 sierpnia w ramach cyklu ?Kino na Obcasach?

Niezwykle zabawna, prawdziwa historia kobiety, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów. ?Boska Florence? ? film Stephena Frearsa z genialną rolą Meryl Streep i Hugh Granta sieć kin Multikino pokaże przedpremierowo 18 sierpnia w wybranych kinach podczas sierpniowej edycji projektu ?Kino na Obcasach?.

Boska Florence

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda - brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Historia Florence Foster Jenkins stała się kanwą komedii ?Boska!?, która również w Polsce zdobyła serca publiczności m.in. dzięki brawurowej roli Krystyny Jandy.

Kolejna odsłona projektu ?Kino na Obcasach? odbędzie się 18 sierpnia br. w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino ? Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Partnerem sierpniowej edycji ?Kina na Obcasach? jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu ?Kino na Obcasach?, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Na cykl seansów ?Kino na Obcasach? zaprasza FCA Poland. Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją  Jeepa? Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów ?Kino na Obcasach? do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Bilety na sierpniowe ?Kino na Obcasach? można nabyć od 7 czerwca br. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz