Mega kumulacja gwiazd, Mikołaj-Karolak, 9000 gramów popcornu i 20 metrów łańcucha! Wideo-relacja z sesji do plakatu ?Listy do M. 2?!

Dwa dni zdjęciowe, trzy studia nagraniowe, 21 aktorów i drugie tyle osób z obsługi. 3500 wykonanych zdjęć, terabajty danych na dyskach twardych, sztab stylistów i fryzjerów, 60 różnych zestawów kostiumowych, 170 rekwizytów ? w tym ? 9000 gramów popcornu, 20 metrów łańcucha z wycinanki i 10 metrów zimowego szalika z włóczki! Oto kulisy imponującej sesji zdjęciowej do plakatu ?Listy do M. 2?. Rejestrowało 7 kamer i 5 aparatów fotograficznych, a przebieg samego wydarzenia udokumentował pełny gwiazd wideoklip, zapowiadający kontynuację najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich 25 lat!

13 listopada do kin w całej Polsce wejdą ?Listy do M. 2? ? wyprodukowana przez TVN komedia jeszcze bardziej romantyczna, której dystrybutorem jest Kino Świat. Kontynuacja najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat ma w sobie wszystko to, za co pierwszą część pokochały miliony Polaków ? światowy poziom realizacyjny, przebojową ścieżkę dźwiękową, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=M1mqIugHZ80[/youtube]

Bohaterów ?jedynki?, powracających w doborowym towarzystwie nowych sław i twarzy, można podejrzeć w akcji, w klipie z sesji fotograficznej do plakatu ?Listów do M. 2?. Udział w wydarzeniu wzięli: Maciej Stuhr, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Maciej Zakościelny, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Katarzyna Zielińska, Roma Gąsiorowska, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Julia Wróblewska, Marcin Perchuć, Magdalena Lamparska, Nikodem Rozbicki, Jakub Jankiewicz, Anna Matysiak, Mateusz Winek, Waldemar Błaszczyk. Oraz pamiętny Nie-Święty Mikołaj z ?Listów do M.? w osobie Tomasza Karolaka.

www.facebook.com/ListyDoMfilm https://instagram.com/listydom/

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Yh5iAWY3GBk[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz