Mega hit polskich kin – „Kamienie na szaniec” premierowo na Cineman.pl

1 września Kino Internetowe Cineman.pl udostępni premierowo "Kamienie na szaniec", najnowszy film Roberta Glińskiego, który w kinach obejrzało ponad 800 tysięcy widzów. Polską premierę w serwisie będzie miał również jeden z ostatnich filmów Robinem Williamsem w roli głównej - "Choleryk z Brooklynu".

"Kamienie na szaniec" - to zrealizowana z wielkim rozmachem filmowa opowieść o bohaterach Szarych Szeregów: Rudym, Zośce i Alku, o ich młodości, przyjaźni, bohaterstwie i walce, która stała się legendą. Film został wyreżyserowany przez Roberta Glińskiego ("Cześć, Tereska", Świnki"). Znakomite zdjęcia Pawła Edelmana, jednego z najlepszych operatorów filmowych na świecie, a zarazem wieloletniego współpracownika Romana Polańskiego, doskonale ukazują obraz Warszawy czasów okupacji. Za efekty specjalne odpowiadał Simon Cockren, współtwórca takich filmów jak "Szeregowiec Ryan" czy "Red 2". W rolach głównych występują utalentowani młodzi aktorzy, których nazwiska zna już cała Polska: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki. Obok nich uznane gwiazdy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Marian Dziędziel. Premiera VOD 1 września na Cineman.pl

Już 2 września, po raz pierwszy w Polsce w ramach oferty Super Premium VOD Cineman.pl udostępni komedię "Choleryk z Brooklynu" w reżyserii nominowanego do Oscara Phila Aldena Robinsona. Film opowiada historię Henry'ego Altmana, któremu pewnego dnia zostaje postawiona diagnoza mówiąca, że pozostało mu zaledwie 90 minut życia. Mężczyzna w ciągu tej 1,5 godziny próbuje naprawić wszystkie wyrządzone przez lata krzywdy. "Choleryk z Brooklynu" to ostatni ukończony film z Robinem Williamsem w roli głównej. W komedii zobaczymy także Milę Kunis ("Czarny łabędź") oraz zdobywcę Złotego Globu Petera Dinklage ("Gra o tron").

Na Cineman.pl we wrześniu udostępnione premierowo zostaną także: "Non-Stop" - thriller z Liamem Neesonem ("Uprowadzona"), Julianne Moore ("Carrie") i tegoroczną laureatką Oscara Lupitą Nyong'o ("Zniewolony. 12 Years a Slave"), "Ocalony" - oparty na faktach dramat wojenny w reżyserii Petera Berga z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Cineman.pl przygotował także propozycje dla całej rodziny: film przyrodniczy porównywany do "Makrokosmosu": "Amazonia. Przygody małpki Sai" oraz "K-9: Pies, który uratował święta" - komedię z udziałem Luke'a Perry'ego - niezapomnianej gwiazdy serialu "Beverly Hills 90210".

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz