Mecz Polska ? Rosja: walka o półfinał – transmisja meczu tylko w Multikinie!

Polska pokonała mistrzów świata Brazylijczyków 3:2 i jedną nogą są już w półfinale. W czwartek tj. 18 września zmierzą się z Rosją. To będzie siatkówka na najwyższym poziomie i mecz o medal. Multikino jako jedyna sieć kinowa pokaże mecze Polaków na wielkim ekranie. Zobacz je w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 4 kinach sieci Multikino.

Pierwszy mecz w trzeciej fazie Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn kosztował naszą drużynę wiele wysiłku. Zmierzyli się z mistrzami świata, ale znaleźli sposób jak ich pokonać. Teraz przed nami mecz z Rosją. W czwartek wyjaśni się czy zagramy w półfinale. Multikino jako jedyna sieć kinowa pokaże mecze Polaków na wielkim ekranie. Zobacz je w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 4 kinach sieci Multikino.

Harmonogram transmisji meczów III fazy:

Polska - Rosja (czwartek, 18 września), godzina 20.15

Transmisje meczów III fazy na wielkim ekranie odbędą się w 4 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Kraków, 51 w Poznaniu, Multikino Złote Tarasy w Warszawie oraz Multikino Arkady Wrocławskie.

Ceny biletów: 29 zł ? bilet normalny 27 zł ? bilet ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją) 25 zł ? bilet rodzinny (Rodzice płaca tyle, co dziecko ? promocja obowiązuje przy min. 3 osobach) 25 zł ? dla fanów Multikino Polska na facebooku (po okazaniu vouchera Facebook)

Bilety już w sprzedaży: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/siatkarski-mundial-na-wielkim-ekranie/ Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz