Mecwaldowski i Jakubik ? nowy duet Asteriksa i Obeliksa!

27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. ?Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów? to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak ?Wall-e? i ?Odlot?. W polskiej wersji językowej pojawi się zupełnie nowa, gwiazdorska obsada. W duecie jako Asteriks i Obeliks zadebiutują Wojciech Mecwaldowski oraz Arkadiusz Jakubik.

To drugi istotny przełom w historii ekranizacji tego komiksu. Ci, którzy pamiętają jeszcze tradycyjną wersję rysunkową, doskonale znają głosy Ryszarda Narwockiego i Jana Pochyry. W roku 1999, kiedy komiks po raz pierwszy zekranizowano w wersji aktorskiej, odnowiono również obsadę polskiego dubbingu. W  filmie ?Asterix i Obelix kontra Cezar? i ?Asterix i Obelix misja Kleopatra? bohaterom głosu użyczyli Mieczysław Morański i Wiktor Zborowski. W kolejnych częściach serii, Obeliksowi pozostał wierny Wiktor Zborowski, któremu towarzyszyli Sławomir Pacek w filmie ?Asterix na Olimpiadzie? i Tomasz Borkowski w ?Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości?.

Kiedy publiczność kinowa przygód Asteriksa i Obeliksa przekroczyła 100 milionów widzów na świecie, przyszedł czas na kolejną rewolucję. Nieśmiertelni bohaterowie pojawią się na ekranie w zupełnie nowej odsłonie. W polskiej wersji językowej nie zabraknie kolejnych niespodzianek. Już wkrótce poznacie gwiazdy, które dołączą do obsady filmu!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz