Matthew McConaughey wprowadza Leonardo Di Caprio w tajniki giełdy!

Zanim Jordan Belfort (Leonardo Di Caprio) znalazł małą furtkę w przepisach i odniósł szybki, oszałamiający sukces, który przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności na swojej drodze zawodowej spotkał Marka Hanna. Mark Hanna był pierwszym szefem Belforta rozpoczynającego karierę w branży światowej finansjery. W rolę charyzmatycznego maklera wprowadzającego Wilka na ścieżkę wiodącą ku autodestrukcji wcielił się Matthew McConaghey. Kiedy panowie spotykają się pierwszy raz nic nie zapowiada tego, że już wkrótce Belfortem zawładną pieniądze, kobiety i narkotyki?

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Ameryki. Oscarowe role LEONARDO DiCAPRIO i MATTHEW McCONAUGHEY?A.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort ulegał im w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalone imprezy bez cienia poczucia odpowiedzialności. Korupcja, naginanie prawa i skandale obyczajowe ? w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz