Mateusz Pawłowski ? Kacper Boski z ?Rodzinki.pl? został pajacykiem ?Pinokio?

Serca widzów podbił jako Kacper z ?Rodzinki.pl?, z miejsca stając się gwiazdą telewizji i? Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu ?Pinokio?. W najnowszej, wystawnej ekranizacji klasycznej i niezmiennie popularnej baśni Carlo Collodiego mały Boski zaprzyjaźni się z świerszczem, dorobi oślich uszu, a na koniec zwiedzi brzuch wieloryba. Wszystko to od 17 października, gdy pełny humoru i magii ?Pinokio? trafi na nasze ekrany.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bdUz_GR8ggo[/youtube]

Przed nagraniem dubbingu Mateusz wybrał się na spektakl ?Pinokio?, więc jak mówi ? ?ogarniał już, o co chodzi?. Z małym bohaterem, dosłownie i w przenośni, znalazł wspólny język, bo i jemu ?czasem zdarzyło się nakłamać i wkręcić kilka osób?. Prywatnie w kumplowaniu się z ożywionym pajacykiem też nie widzi nic złego. W końcu to normalny chłopiec ?tyle, że ma drewno, tam gdzie inni mózg i skórę.?

Ponadto, gdyby w prawdziwym świecie mógł pojawić się Pinokio, to ? według Mateusza ? zrobiłby furorę na? ?deskach teatru lub piłkarskim stadionie?. Tego wątku chłopiec nie rozwija, lecz można sądzić, że chodzi o podobny poziom zdrewnienia do tego, który cechuje krajową ligę futbolową. Pawłowski ma też kilka pomysłów na zmiany w oryginalnej wersji baśni. Na pewno, poza wydłużaniem nosa, Pinokio mógłby zmieniać swoją skórę w... gumę lub pokrywać się kropkami.

 "Pinokio" w kinach od 17 października 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz