Masa piachu i kupa śmiechu w teaserach komedii ?Wakacje Mikołajka?

22 sierpnia na polskie ekrany wejdzie komedia ?Wakacje Mikołajka? ? długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! W oczekiwaniu na premierę prezentujemy dwa oficjalne teasery filmu.

Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara ? Valérie Lemercier i laureata tej nagrody, znanego z komediowego przeboju ?Jeszcze dalej niż Północ? ? Kada Merada.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=y0cglzokXAw[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=k2Nuy9DUSiI[/youtube]

Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla Mikołajka i paczki jego oddanych przyjaciół. Wystarczy spakować walizki i można ruszać w wymarzoną wakacyjną podróż.  A ta zaprowadzi bohatera w sam środek malowniczej Bretanii. Od partyjki golfa w urokliwym pensjonacie, przez rejs do Wyspy Mgieł, na harcerskim obozie skończywszy ? wszędzie, gdzie pojawi się Mikołajek, czeka go moc niezapomnianych przygód.

WAKACJE MIKOŁAJKA w kinach od 22 sierpnia 2014

Źródła: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz