Mary-Louise Parker po Trawce wsiada za kierownicę!

Na planie obecnego właśnie na ekranach polskich kin filmu ?RED 2? zdarzył się zabawny incydent. W wyreżyserowanym przez Deana Parisota hicie emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa bardzo doświadczonych agentów ponownie udowodni światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie.

Zawodowstwem natomiast nie może pochwalić się Mary-Louise Parker... przynajmniej w jednej dziedzinie, typowo męskiej. Nie jest tajemnicą, że aktorka, znana z serialu ?Trawka?, nie bardzo radzi sobie z prowadzeniu samochodu. Zaradna ekipa postanowiła pomóc: ?Jestem znana z tego, że nie posiadam umiejętności kierowcy. Ekipa stworzyła coś w rodzaju samochodu wewnątrz jaskini, w której siedział prawdziwy kierowca. Nie mogli pozwolić mi prowadzić, nie nadaję się do pościgów samochodowych? - opowiada o swoich doświadczeniach z planu Parker.

Jak się okazuje perypetie aktorki za kierownicą jednak spodobały się reżyserowi ?Red 2?. ?W jednej ze scen miałam przejechać 15 metrów i wjechałam w ścianę. Deanowi tak się to spodobało, że kazał zapętlić filmik, żeby mógł oglądać na okrągło i za każdym razem śmiał się równie mocno?.

Tym samym ekipa gwarantuje, że w kontynuacji ?Reda? będzie jeszcze śmieszniej, jeszcze szybciej i bardziej wybuchowo? Świat znów się przekona, że nikt nie rozprawia się ze złem w sposób tak spektakularny, elegancki i zabawny jednocześnie jak przedstawiciele starej szkoły.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz