Marta Wierzbicka Alicja to ja – wideo wywiad

Marta Wierzbicka: Alicja to ja

? Jako mała dziewczynka utożsamiałam się z Alicją. Też wydawało mi się, że żyję w dziwnym świecie marzeń i chodzę z głową w chmurach ? opowiada o swoim dzieciństwie Marta Wierzbicka. Popularna aktorka miała okazję powrócić myślami do dawnych lat, użyczając głosu tytułowej bohaterce filmu ?Alicja po drugiej stronie lustra?. Film wchodzi do polskich kin 26 maja w wersji z napisami i dubbingiem.

Marta Wierzbicka po sześciu latach ponownie użycza głosu Alicji Kingsleigh. Ze względu na osobistą sympatię do bohaterki powieści Lewisa Carrolla, aktorka traktuje tę możliwość bardzo osobiście. ? Przeżywać tę historię w ciele Alicji, odgrywać ją za pomocą głosu, to było dla mnie niezwykłe doświadczenie ? zwierza się Wierzbicka.

Najnowsza produkcja Disneya opowiada dalszy ciąg przygód Alicji, która powraca do Krainy Podziemia. ? Kapelusznik wpadł w kłopoty. Chce pomóc swojej rodzinie, a jak wiemy z pierwszego filmu, rodzina Kapelusznika nie żyje. Alicja udaje się więc w podróż w czasie ? opisuje fabułę Marta Wierzbicka. ? Czas okazuje się być inny niż w naszych wyobrażeniach. Czas jest mężczyzną. I będzie się z nim działo wiele ciekawych rzeczy ? zapowiada aktorka.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=yhiu9y3EI4k[/youtube]

?Alicja po drugiej stronie lustra? trafi do polskich kin 26 maja w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami oraz polskiej z dubbingiem. W polskiej wersji językowej filmu mieszkańcy Krainy Czarów przemówią dobrze znanymi głosami. Wśród rodzimej obsady znalazło się mnóstwo znakomitych aktorów. Obok Marty Wierzbickiej (Alicja) bohaterom filmu Disneya użyczyli swych głosów między innymi Małgorzata Kożuchowska (Biała Królowa), Katarzyna Figura (Czerwona Królowa), Cezary Pazura (Kapelusznik), Jarosław Boberek (Czas).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz