Marta Nieradkiewicz w nowej polskiej komedii o dylematach współczesnych trzydziestolatków.

"Kamper" to nowoczesny, szczery i pełen błyskotliwego humoru film o trzydziestolatkach zrealizowany przez trzydziestolatków. Debiut Łukasza Grzegorzka z Martą Nieradkiewicz, Piotrem Żurawskim, Jackiem Braciakiem i Justyną Suwałą w rolach głównych w kinach od 13 maja!

Znacie ich. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=KGgkVlFEi6I[/youtube]

"Kamper" to szczery i bezkompromisowy film o trzydziestolatkach zrealizowany przez trzydziestolatków. Debiut Łukasza Grzegorzka to wzruszająca i pełna humoru opowieść o miłości i lęku przed dorosłością, a jednocześnie wciągająca historia o budowaniu poczucia bezpieczeństwa i nagłym traceniu gruntu pod nogami. Twórcy "Kampera" stawiają pytania kluczowe dla pokolenia, które nie boi się przyznać, że ma wszystko i nie wie, co z tym zrobić.

W parę zagubionych we współczesnym świecie trzydziestolatków wcielili się nagrodzona Złotymi Lwami Marta Nieradkiewicz ("Płynące wieżowce", "Zjednoczone Stany Miłości", serial "Pakt") oraz Piotr Żurawski ("Kebab i Horoskop", "Karbala", serial "Bodo"). Na ekranie towarzyszą im m.in. Jacek Braciak ("Drogówka", "Róża", "Edi") i Justyna Suwała w swoim drugim ? po debiutanckiej i obsypanej nagrodami głównej roli u Małgośki Szumowskiej ? pełnometrażowym filmie.

Za zdjęcia do filmu odpowiada Weronika Bilska, która współpracowała wcześniej m.in. z Przemysławem Wojcieszkiem ("Jak całkowicie zniknąć"), Grzegorzem Zaricznym ("Gwizdek") i Waldemarem Krzystkiem (jako operatorka kamery na planie "80 milionów"), a o melancholijną aurę muzyczną filmu zadbał Czarny HIFI ? producent muzyczny, założyciel formacji hip-hopowej HIFI Banda, znany też ze współpracy z takimi artystami jak Pezet, Ania Dąbrowska, Fisz & Emade. W koprodukcji z m.in. Opus Film i Toya Studios "Kampera" wyprodukowała Natalia Grzegorzek, założycielka młodej firmy produkcyjnej Koskino.

"Kamper" w kinach od 13 maja 2016!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz