Marta Malikowska, Marcin Perchuć i Mariusz Ostrowski w drugim sezonie Ultraviolet

Do obsady serialu Ultraviolet2.0 dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Martę Malikowską, Marcina Perchucia i Mariusza Ostrowskiego. Premiera drugiego sezonu serialu w środę 2 października o godz. 22:00 w AXN.

W 2. sezonie serialu Ultraviolet widzowie zobaczą Martę Malikowską. Postać, w którą wciela się aktorka to Monika Horodyńska – znana performerka i artystka, która umiera na scenie podczas jednego ze swoich występów. Marta Malikowska pojawiła się na ekranie m.in. w serialu Ślepnąc od świateł oraz filmach Żyć nie umierać i Córki dancingu.

Marcin Perchuć wcieli się w postać Zbigniewa Waltera, agenta Moniki Horodyńskiej. Widzowie znają Perchucia z takich produkcji jak m.in. O mnie się nie martw, Barwy szczęścia, Singielka czy 1983.

W Ultraviolecie widzowie zobaczą także Mariusza Ostrowskiego. Aktor pojawi się w odcinku, w którym grupa UV prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci młodej matki. Ostrowski znany jest widzom z ról w Znakach, Singielce czy Kobietach mafii.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Pierwszy sezon Ultravioletu swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

Premiera drugiego sezonu serialu w środę 2 października o godz. 22:00 w AXN.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz