?Marsjanin? 3D przedpremierowo w Multikinie!

Od 25 do 27 września br. w kinach sieci Multikino i Silver Screen będzie można zobaczyć przedpremierowo ?Marsjanina? 3D, film science fiction w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta, legendarnego twórcy ?Obcego ? 8. pasażera Nostromo?, ?Łowcy androidów? oraz ?Prometeusza?.

Kiedy podczas misji na Marsa dochodzi do burzy piaskowej, astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje uznany za zmarłego i pozostawiony na obcej planecie. Musi polegać na swoim sprycie i woli walki, by znaleźć sposób na wysłanie sygnału na Ziemię. Eksperci NASA dokładają wszelkich starań, by sprowadzić go do domu, a koledzy z załogi planują ekspedycję. ?To opowieść o przetrwaniu. Główny bohater zostaje sam w obcym miejscu i tylko od niego samego zależy, czy zginie, czy wróci do domu. Jeśli straci wiarę i podda się lękowi, nie będzie miał szans. Musi się opanować i wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by zawalczyć o życie? - mówi reżyser Ridley Scott. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści Andy?ego Weira. W rolach głównych wystąpili: Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Pe?a, Kate Mara, Sean Bean, Sebastian Stan, Aksel Hennie, Donald Glover, Mackenzie Davis i Chiwetel Ejiofor.

Od 25 do 27 września film ?Marsjanin? 3D będzie można zobaczyć przedpremierowo w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Kraków, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.

26 i 27 września przedpremierowe pokazy odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Kielce, Koszalin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Włocławek, Czechowice-Dziedzice, Lublin, Katowice, Olsztyn i Silver Screen Łódź.

Natomiast w sobotę, 26 września, przedpremierowe pokazy będą w Multikinie: Rumia, Tychy i Zgorzelec.

Bilety na przedpremierowe pokazy można nabyć w kasach kin, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz